آنچه در این مقاله می خوانیم

وارن دیویدسون، نماینده کنگره آمریکا در کنفرانس بیت کوین ۲۰۲۱ به صحبت پیرامون رمز ارز های دیجیتال و سیاست های جدید دولت فدرال آمریکا پرداخت و از آن انتقاد کرد. در این مقاله قصد داریم تا نگاهی به صحبت های وی در این کنفرانس بیاندازیم.

نماینده کنگره آمریکا: سیاست‌ های پولی فدرال رزور در قبال دلار به مدل عرضه دوج‌ کوین شبیه است.

نماینده کنگره آمریکا: سیاست‌ های پولی فدرال رزور در قبال دلار به مدل عرضه دوج‌ کوین شبیه است.

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

15 خرداد 1400

در مقاله های قبلی به سخنان مدیرعامل توییتر در کنفرانس بیت کوین ۲۰۲۱ اشاره کردیم؛ اما یکی دیگر از مهمترین افرادی که در این کنفرانس مهم حضور داشت، وارن دیویدسون، نماینده ی کنگره آمریکا می باشد. وی نیز همانند جک دورسی در این کنفرانس به صحبت پیرامون رمز ارز های دیجیتال و سیاست های جدید دولت فدرال آمریکا پرداخت و از آن انتقاد کرد.

نگاهی به صحبت های وارن دیویدسون در کنفرانس بیت کوین ۲۰۲۱

وارن دیویدسون، نماینده کنگره آمریکا عقیده دارد که سیاست‌ های پولی فدرال رزور در قبال دلار، به مدل عرضه دوج‌ کوین شباهت دارد. وی همچنین در کنفرانس بیت کوین ۲۰۲۱ میامی اضهار کرد:((فدرال رزو درحال تبدیل دلار آمریکا به دوج کوین می باشد.)) منظور وارن دیویدسون از این حرف، در واقع اشاره دارد به ایجاد ۱۰ هزار دوج کوین جدید در هر دقیقه و و آن را به چاپ پول توسط بانک مرکزی آمریکا تشبیه کرد. وی همینطور در ادامه افزود:((کمیاب بودن ویژگی خوبی است که دوج کوین آن را ندارد. دلار فدرال رزور هم همینطور.))

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.