آنچه در این مقاله می خوانیم

کارلیتوس رخالا، نماینده کنگره کشور پاراگوئه امروز در توییتر خود نوشت که روز بزرگ فرا رسیده است؛ وی همچنین در ادامه نوشت که آینده، همین حالاست و در انتهای توییت خود نیز از هشتگ بیت کوین استفاده کرد.

نماینده کنگره پاراگوئه در صفحه توییتر خود نوشت که روز بزرگ بیت کوین فرا رسیده است

نماینده کنگره پاراگوئه در صفحه توییتر خود نوشت که روز بزرگ بیت کوین فرا رسیده است

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

24 تیر 1400

کارلیتوس رخالا، نماینده کنگره پاراگوئه در کنار سناتور فرناندو سیلوا فاکتی روز چهارشنبه لایحه بیت کوین خود را به کنگره این کشور ارائه کرد. اما بعد از این رویداد، کارلیتوس رخالا، نماینده کنگره پاراگوئه که چند وقتی است به نامی آشنا برای بیت کوینرها تبدیل شده، امروز در توییتی نوشت که روز بزرگ فرا رسیده است. وی در ادامه هم نوشت که آینده، همین حالاست و در انتهای توییت خود نیز از هشتگ بیت کوین استفاده کرد؛ اینطور به نظر می‌رسد که توییت او، به دنبال لو رفتن بخش‌هایی از پیش نویس لایحه ارز دیجیتال پاراگوئه است که کارلیتوس رخالا در کنار سناتور فرناندو سیلوا فاکتی، مسئول تدوین آن بوده‌اند.

نگاهی به جزییات لایحه تصویب بیت کوین در پاراگوئه

کشور پاراگوئه از سال ۲۰۱۹ میلادی به دنبال قانون‌گذاری درباره بیت کوین می‌باشد و آقای کارلیتوس رخالا پس از پذیرش بیت کوین به عنوان پول قانونی در السالوادور، از اجرای چنین طرحی در پاراگوئه حمایت کرد. هر چند در هفته‌های گذشته کمی از موضع خود عقب نشینی کرد؛ اما حالا صفحات لو رفته از پیش نویس این لایحه نشان می‌دهد که هدف آن بیشتر متمرکز بر تنظیم و قانون‌گذاری استخراج بیت کوین و معاملات ارز دیجیتال می‌باشد و کارلیتوس رخالا نیز هدف این لایحه را ارتقا نوآوری می‌داند؛ اما با این حال، برخی از نمایندگان بیت کوینر مجلس این کشور، لایحه رخالا را بسیار ضعیف و بد توصیف کردند.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.