آنچه در این مقاله می خوانیم

جانت یلن، وزیر خزانه‌داری آمریکا، اعلام کرد که قصد دارد با کارگروه بازارهای مالی ریاست جمهوری، دفتر کنترل ارز و شرکت بیمه سپرده فدرال جلسه تشکیل دهد تا درمورد همکاری بین‌سازمانی در حیطه استیبل کوین‌ها بحث کنند.

نهاد‌های مالی آمریکا برای گفتگو پیرامون استیبل کوین‌ها جلسه تشکیل می‌دهند

نهاد‌های مالی آمریکا برای گفتگو پیرامون استیبل کوین‌ها جلسه تشکیل می‌دهند

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

26 تیر 1400

چند روز پیش جروم پاول، رئیس فدرال رزرو ایالات متحده آمریکا، در پاسخ به سوال نماینده ایالت ماساچوست عنوان کرد که در صورت ایجاد ارز دیجیتال بانک مرکزی آمریکا، دیگر نیازی به استیبل کوین‌ها و ارزهای دیجیتال وجود ندارد. امروز نیز، جانت یلن، وزیر خزانه‌داری ایالات متحده آمریکا، اعلام کرد که قصد دارد با کارگروه بازارهای مالی ریاست جمهوری، دفتر کنترل ارز و شرکت بیمه سپرده فدرال جلسه تشکیل دهد تا درمورد همکاری بین‌سازمانی در حیطه استیبل کوین‌ها بحث کنند که این جلسه قرار است در تاریخ ۱۹ جولای برگزار شود.

نگاهی به صحبت‌های وزیر خزانه‌داری ایالات متحده آمریکا

جانت یلن، وزیر خزانه‌داری آمریکا، در رابطه با برگزاری جلسه با کارگروه بازارهای مالی ریاست جمهوری، دفتر کنترل ارز و شرکت بیمه سپرده فدرال پیرامون استیل کوین‌ها اظهار کرد:

گردهمایی قانون‌گذاران ما را قادر می‌سازد تا فواید احتمالی استیبل کوین‌ها را ارزیابی کنیم و در عین حال خطرات احتمالی آن‌ها برای کاربران، بازارها و سیستم مالی را کاهش دهیم. با رشد برق‌آسای دارایی‌های دیجیتال، همکاری نهادها برای قانون‌گذاری این بخش و ارائه توصیه به مسئولان جدید اهمیت پیدا کرده است.

جانت یلن، وزیر خزانه‌داری ایالات متحده آمریکا

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.