آنچه در این مقاله می خوانیم

داده‌ های سانتیمنت نشان می‌ دهد که نهنگ‌ های کوچک و متوسط بیت کوین با وجود کاهش قیمت‌ تا ۳۴ هزار دلار، همچنان تمایلی به فروش بیت کوین‌ های خود ندارند؛ همچنین چند روز پیش نهنگ های بزرگ نیز، ۹۰ هزار واحد بیت کوین را به کیف پول خود انتقال دادند.

نهنگ‌ های کوچک و متوسط بیت کوین همچنان به هولد کردن ادامه می‌ دهند

نهنگ‌ های کوچک و متوسط بیت کوین همچنان به هولد کردن ادامه می‌ دهند

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

30 خرداد 1400

با توجه به نوسانات ماه های اخیر بازار رمز ارزهای دیجیتال علی الخصوص بیت کوین و سقوط دسته جمعی ارزش آنها، ترس شدیدی بر بازار کریپتو سایه انداخته است و سرمایه گذاران اسیر تصمیم های هیجانی شده اند؛ این ترس تا جایی پیش رفته است که امروز شاخص ترس و طمع بیت کوین عدد ۲۳ را نشان می دهد. اما با این حال چند روز پیش نهنگ های بزرگ ۹۰ هزار واحد بیت کوین را به کیف پول خود انتقال دادند که نشان دهنده ی دید مثبت آن ها به آینده ی این ارز دیجیتال می باشد. اما نهنگ‌ های کوچک و متوسط بیت کوین نیز به‌ رغم کاهش قیمت، همچنان به هولد کردن ادامه می‌ دهند.

نگاهی به جزییات هولد نهنگ های کوچک و متوسط بیت کوین

داده‌ های تحلیلی وب سایت سانتیمنت نشان می‌ دهد که نهنگ‌ های کوچک و متوسط بیت کوین با وجود کاهش قیمت‌ ها تا ۳۴ هزار دلار، همچنان تمایلی به فروش بیت کوین‌ های خود ندارند. این آژانس تحلیلی همچنین در توییتر خود نوشته است که کیف پول‌ های حاوی ده تا هزار بیت کوین همچنان به نگهداری رمز ارز دیجیتال خود ادامه می‌ دهند. از سوی دیگر، کیف پول‌ هایی که بیش از هزار بیت کوین را در خود جای داده‌ اند نیز، با سقوط بازار مشغول خرید بیت کوین‌ های بیشتری هستند. این در حالی است که داده‌ ها نشان می‌ دهد، آدرس‌ هایی که مالک مقدار کمی بیت کوین هستند، در روزهای اخیر به سرعت دست به فروش دارایی خود زده‌ اند.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.