آنچه در این مقاله می خوانیم

به گزارش وب‌ سایت سنتیمنت، نهنگ‌ ها طی ۲۵ روز گذشته، مشغول خرید بیت کوین بوده‌ اند و حدود ۹۰ هزار واحد از این ارز دیجیتال را به ذخایر خود اضافه کرده‌ اند؛ این نهنگ‌ ها در حال حاضر ۴۸.۷ درصد از کل بیت کوین جهان را در اختیار دارند.

نهنگ ها در ۲۵ روز اخیر ۹۰ هزار واحد بیت کوین به کیف پول خود انتقال دادند

نهنگ ها در ۲۵ روز اخیر ۹۰ هزار واحد بیت کوین به کیف پول خود انتقال دادند

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

29 خرداد 1400

با توجه به نوسانات ماه های اخیر بازار رمز ارزهای دیجیتال علی الخصوص بیت کوین و سقوط دسته جمعی ارزش آنها، ترس شدیدی بر بازار کریپتو سایه انداخته است و سرمایه گذاران اسیر تصمیم های هیجانی شده اند، تا جایی که چند روز پیش، شاخص ترس و طمع بیت کوین عدد ۱۱ را خود دید و این حاکی از ترس و تردید سرمایه گذاران نسبت به آینده ی این ارز دیجیتال، می باشد. اما در این مدت نهنگ های میلیونر، رویه ی دیگری را در پیش گرفته اند و در سکوت کامل مشغول خرید بیت کوین و دیگر رمز ارزهای دیجیتال هستند.

نگاهی به جزییات شکار ۹۰ هزار بیت کوینی نهنگ‌ های میلیونر در ۲۵ روز اخیر

به گزارش وب‌ سایت تحلیلی سنتیمنت، نهنگ‌ های میلیونر طی ۲۵ روز گذشته، مشغول خرید بیت کوین بوده‌ اند و حدود ۹۰ هزار واحد از این رمز ارز دیجیتال را به ذخایر خود اضافه کرده‌ اند. وب‌ سایت سنتیمنت همچنین افزود که این خریدها را آدرس‌ های حاوی ۱۰۰ تا ۱۰ هزار بیت کوین انجام داده‌ اند و این نهنگ‌ ها در حال حاضر ۴۸.۷ درصد از کل بیت کوین جهان را در اختیار دارند. این آدرس‌ ها در مجموع حدود ۹.۱۱ میلیون واحد بیت کوین دارند که ارزش آن تقریباً ۳۶۷ میلیارد دلار می باشد. در همین حال، گلسنود اعلام کرد که ماینرها هم مشغول ذخیره بیت کوین‌ های خود هستند و فروش آن‌ ها به کمترین مقدار در ۵ ماه اخیر رسیده است.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.