آنچه در این مقاله می خوانیم

بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور در نظر دارد با طراحی و پیاده سازی یک پلتفرم معاملاتی برای کاربران ایرانی خود وارد بازار ارزهای دیجیتال شود.

همراه اول به عرصه بازار ارزهای دیجیتال قدم می‌گذارد

همراه اول به عرصه بازار ارزهای دیجیتال قدم می‌گذارد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

9 دی 1400

همراه اول ارز همراه را به عنوان توکن اختصاصی خود عرضه خواهد کرد .

مرکز تحقیق و توسعه‌ی بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور در نظر دارد با  طراحی و پیاده سازی یک پلتفرم معاملاتی برای ایرانی خود وارد بازار ارزهای دیجیتال شود.

توکن اختصاصی همراه اول

این شرکت قصد دارد توکن اختصاصی خود را به زودی راه اندازی کند. اداره کل ارتباطات شرکت سیار مخابرات کل کشور اعلام کرده است که سامانه‌ی بلاک چین همراه اول که توسط تیم تحقیقاتی این شرکت طراحی شده است به زودی در نمایشگاه بین المللی ایران تلکام رونمایی خواهد شد

در راستای پیشرفت روز دنیا

این شرکت بر این باور است که باید صنعت روز دنیا در ایران و حتی در مخابرات این کشور که امروزه جز مهمترین منابع مورد نیاز افراد است نیز وارد شود در همین راستا برای افزایش بهره وری و خدمات دهی راحت تر به مشتریان قرار است خدمات ارزهای دیجیتال به زودی در این اپراتور راه اندازی شود.گام بزرگ این شرکت در راستای حضور پررنگ‌تر در بازار های اقتصادی بسیار مهم خواهد بود.

ارائه‌ی خدمات با کمک ارزهای دیجتیال

شرکت اپراتور همراه اول به عنوان یکی از مهمترین و قدیمی ترین پیشگامان صنعت مخابرات کشور اعلام کرده است که با حضور در عرصه ی بازار ارز های دیجیتال در نظر دارد که توکن اختصاصی خود را به همراه بلاک چین اختصاصی خود راه اندازی کند و قرار است این پروژه یک شبکه بلاک چینی مبنی بر Gunum که به شبکه ی نیمه متمرکز است با دریافت مجوز راه اندازی شود و همچنین قرار است در کنار آن با طراحی یک توکن اختصاصی به نام رمزارز همراه به کاربر یکسری خدمات ویژه ارائه می شود از جمله خدماتی که قرار است به آن ها ارائه شود شامل پرداخت مربوط به انواع خدمات مانند خرید بسته‌ی اینترنت و یا پرداخت هزینه‌های مکالمات خود با استفاده از ارزهای دیجیتال است.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.