آنچه در این مقاله می خوانیم

فرد ارسام، هم‌ بنیان‌گذار کوین بیس، در مصاحبه اخیر خود با شبکه خبری بلومبرگ، با اشاره به این مسئله که مردم نباید دوج کوین را دست کم بگیرند، گفت که حوزه توکن‌ های غیرمثلی ۹۰ درصد ارزش خود را از دست خواهد داد.

هم‌ بنیان‌گذار کوین بیس اعلام کرد که مردم نباید دوج کوین را دست‌ کم بگیرند

هم‌ بنیان‌گذار کوین بیس اعلام کرد که مردم نباید دوج کوین را دست‌ کم بگیرند

زمان مطالعه: ۳ دقیقه

29 خرداد 1400

فرد ارسام، هم‌ بنیان‌گذار کوین بیس، در مصاحبه اخیر خود با شبکه خبری بلومبرگ، با اشاره به این مسئله که مردم نباید دوج کوین را دست کم بگیرند، گفت که حوزه توکن‌ های غیرمثلی ۹۰ درصد ارزش خود را از دست خواهد داد، اما فناوری آن می‌ تواند سنگ بنای توسعه‌ های بیشتر باشد. به گزارش وب سایت کریپتواسلیت، فرد ارسام در سال ۲۰۲۱ میلادی، موقعیت خود در گلدمن ساکس را ترک کرد، تا روی ایجاد یک شرکت فعال در حوزه رمز ارزهای دیجیتال متمرکز شود. وی به‌عنوان یک گیمر حرفه‌ ای نیز شناخته می‌ شود. فرد ارسام و برایان آرمسترانگ، کوین بیس را در یک آپارتمان دوخوابه در شهر سانفرانسیسکو بنیان‌گذاری کردند.

تصویر لوگو NFT

نگاهی دقیق تر به صحبت های فرد ارسام

فرد ارسام در بخشی از صحبت‌ های خود عنوان کرد:

هنوز به زمانی تاریخ‌ ساز نرسیده‌ ایم. رمز ارزهای دیجیتال فعلاً در سایه هستند و این احتمال وجود دارد که آمریکا برداشت اشتباهی از این ارزها داشته باشد.

فرد ارسام، هم‌ بنیان‌گذار کوین بیس

به‌گفته فرد ارسام، رمز ارزهای دیجیتال یک فرصت دیگر به‌ اهمیت و ابعاد اینترنت برای آمریکا هستند. وی با اشاره به لزوم قانون‌ گذاری و کاهش ریسک‌ های موجود در این حوزه، گفت که کشور چین ممکن است آمریکا را در این بخش شکست دهد. فرد ارسام در بخش دیگری از صحبت‌های خود از اعمال محدودیت‌ ها در چین به‌ عنوان فرصتی برای دیگران یاد کرد تا رمز ارزهای دیجیتال را غیرمتمرکز تر کنند. فرد ارسام همچنین خاطرنشان کرد که رمز ارزهای دیجیتال پتانسیل‌ های اقتصادی دارند و این پتانسیل ها می‌تواند به رفع مشکل حریم شخصی در اینترنت کمک نماید.

توضیحات فرد ارسام در رابطه با شرکت سرمایه‌ گذاری پارادایم

در سال ۲۰۱۷ و همزمان با ورود اتریوم به این حوزه و امکان ساخت اپلیکیشن‌ های مبتنی بر بلاک چین، فرد ارسام یک حوزه جدید را کشف کرد. در آن زمان او با ترک کوین بیس و با همکاری مت هوانگ، شرکت سرمایه‌ گذاری پارادایم را بنیان گذاشت. وی در ادامه ی صحبت های خود افزود که پارادایم سه جنبه اصلی رمز ارزهای دیجیتال را مد نظر دارد؛ وی از پول دیجیتال دیجیتال، یک سیستم مالی تازه و یک پلتفرم گسترده اپلیکیشن‌های اینترنتی به‌عنوان این سه جنبه اصلی یاد نمود. فرد ارسام ضمن بیان اینکه حوزه رمز ارزهای دیجیتال ویژگی‌های عجیب‌وغریب خودش را دارد، اعلام کرد که اپلیکیشن‌ هایی که با هدف خدمت به جریان اصلی فعالیت می‌کنند و توکن‌های غیرمثلی، می‌ توانند پتانسیل‌ های گسترده خود در پیشرفت فناوری را به نمایش بگذارند. فرد ارسام همچنین به شوخی در بخشی از صحبت‌ هایش گفت که توکن‌ های غیرمثلی به فعالان و خوره‌ های حوزه رمز ارزهای دیجیتال فهماند که دیگر آدم‌ ها در دنیا بیشتر به فرهنگ، موسیقی و هنر بها می‌ دهند.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.