آنچه در این مقاله می خوانیم

وزارت دادگستری ایالات متحده آمریکا از اف‌بی‌آی (FBI) و سایر نهادها و آژانس‌های فدرال درخواست کرد تا برای صرافی بایننس به دلیل همکاری در تحقیقات، یادداشت تشکر ارسال نکنند و این امر وظیفه شرکت بایننس می‌باشد.

وزارت دادگستری آمریکا از FBI و سایر نهادها خواست تا برای بایننس یادداشت تشکر ارسال نکنند

وزارت دادگستری آمریکا از FBI و سایر نهادها خواست تا برای بایننس یادداشت تشکر ارسال نکنند

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

25 تیر 1400

طبق آخرین گزارش خبرگزاری بلومبرگ، وزارت دادگستری ایالات متحده آمریکا از اف‌بی‌آی (FBI) و سایر نهادها و آژانس‌های فدرال درخواست کرد تا برای شرکت بایننس به دلیل همکاری در تحقیقات، یادداشت تشکر ارسال نکنند. وزارت دادگستری آمریکا اظهار کرد که این امر وظیفه شرکت بایننس است و این صرافی مجبور به همکاری درباره معاملات غیرقانونی می‌باشد، از همین رو نیازی به تشکر از آن‌ها وجود ندارد.

نگاهی به صحبت‌های مشاور امور مالی کامپاند فایننس

جیک چروینسکی، مشاور امور مالی کامپاند فایننس، در واکنش به این درخواست وزارت دادگستری ایالات متحده آمریکا، عنوان کرد که درخواست بایننس برای دریافت یادداشت‌های تشکر، بسیار عجیب و غریب است. لازم به ذکر است که خبرگزاری بلومبرگ در ماه مه متوجه شد که صرافی بایننس به دلیل فرار مالیاتی و پولشویی تحت تحقیقات قرار دارد. این در حالی است که چندی پیش، بانک بارکلیز بریتانیا نیز به مشتریان خود خبر داد که پرداخت‌‌‌ها از طریق کارت‌ های اعتباری و بدهی، به مقصد صرافی بایننس را تا اطلاع ثانوی متوقف می‌کند.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.