آنچه در این مقاله می خوانیم

استیون منوچین، وزیر خزانه‌داری پیشین ایالات متحده آمریکا در دولت دونالد ترامپ در مصاحبه با شبکه سی‌ان‌بی‌سی اظهار کرد که من نمی‌خواهم در پرتفوی شخصی خود بیت کوین داشته باشم، اما اگر مردم بخواهند، خیلی خوب است.

وزیر خزانه‌داری سابق ایالات متحده آمریکا موضع خود درباره بیت کوین را تغییر داد

وزیر خزانه‌داری سابق ایالات متحده آمریکا موضع خود درباره بیت کوین را تغییر داد

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

24 تیر 1400

استیون منوچین، وزیر خزانه‌داری پیشین ایالات متحده آمریکا در دولت دونالد ترامپ، در جریان مصاحبه با اسکواک باکس شبکه سی‌ان‌بی‌سی آمریکا، مواضع جدیدی درباره بیت کوین اتخاذ کرد. استیون منوچین در این مصاحبه درباره بیت کوین گفت:

اگر مردم بخواهند بیت کوین بخرند، تفاوتی با طلا و دارایی‌های دیگر ندارد و خوب است. من نمی‌خواهم در پرتفوی شخصی خود بیت کوین داشته باشم، اما اگر مردم بخواهند، خیلی خوب است.

استیون منوچین، وزیر خزانه‌داری ایالات متحده آمریکا در دولت دونالد ترامپ

نگاهی به ادامه صحبت‌های استیون منوچین

وزیر خزانه‌داری سابق ایالات متحده آمریکا در ادامه این مصاحبه اظهار کرد که بیت کوین باید تحت نظارت و تنظیم قرار بگیرد. استیون مانوچین که در دوران وزارت خود در خزانه‌داری، مواضع نسبتاً تندی علیه بیت کوین اتخاذ کرده بود، حالا عنوان کرد که از زمان ترک پست وزارت خزانه‌داری، مواضعش تکامل پیدا کرده است.استیون منوچین در انتهای صحبت‌های خود گفت که فناوری بلاک‌چین واقعاً خارق‌العاده است، چرا که بسیاری از کارها در امور فین‌تک و فایننس را امکان پذیر می‌سازد.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.