آنچه در این مقاله می خوانیم

اریک آدامز در جریان کارزار انتخابات درون حزبی دموکرات‌ ها برای سمت شهردار نیویورک، پس از پایان رای گیری مقدماتی اظهار کرد که ما در حال تبدیل شدن به مرکز علوم زندگی، امنیت سایبری، اتومبیل‌ های خودران، پهپادها و بیت کوین هستیم.

وعده نامزدهای سمت شهردار نیویورک در رابطه با بیت کوین

وعده نامزدهای سمت شهردار نیویورک در رابطه با بیت کوین

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

3 تیر 1400

اریک آدامز در جریان کارزار انتخابات درون حزبی دموکرات‌ ها برای انتخاب نامزد اصلی این حزب برای سمت شهردار نیویورک، از رقیب مشهورتر خود یعنی آندرو یانگ پیشی گرفته است.

نگاهی به صحبت های اریک آدامز و آندرو یانگ

اریک آدامز پس از پایان رای گیری مقدماتی اظهار کرد:

من به شما قول می‌ دهم که تنها در یک سال، شهر متفاوتی را خواهید دید. ما در حال تبدیل شدن به مرکز علوم زندگی، امنیت سایبری، اتومبیل‌ های خودران، پهپادها و بیت کوین هستیم. ما می‌ خواهیم مرکز همه این فناوری‌ ها باشیم.

اریک آدامز، نامزد سمت شهردار نیویورک

این در حالی است که نزدیک ترین رقیب او در حزب دموکرات یعنی آندرو یانگ نیز چند ساعت قبل تر، در سخنانی مشابه گفته بود که می‌ خواهد شهر نیویورک را به هاب بیت کوین جهان تبدیل کند. لازم به ذکر است در شهر نیویورک به صورت تاریخی، مردم به حزب دموکرات متمایلند و بسیاری از مفسران از حالا، کاندید اصلی حزب دموکرات برای سکانداری شهرداری نیویورک را برنده انتخابات پبش رو می‌ دانند. این انتخابات در ماه نوامبر سال میلادی جاری، برگزار خواهد شد.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.