آنچه در این مقاله می خوانیم

پاداش بیت کوین در ازای سفارش غذا ،مشتریان GrubHub می‌توانند به عنوان بخشی از پاداش در هنگام خرید مواد غذایی خود بیت کوین دریافت کنند.

پاداش بیت کوین در ازای سفارش غذا

پاداش بیت کوین در ازای سفارش غذا

زمان مطالعه: 2 دقیقه

14 آذر 1400

مشتریان GrubHub می‌توانند به عنوان بخشی از پاداش در هنگام خرید مواد غذایی خود پاداش بیت کوین بگیرند.

مدیرعامل شرکت تحویل غذا

لکس ادلمن یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل شرکت Lolli می‎گوید که تحویل غذا برای بسیاری یک شغل و رسم عادت است و سفارش غذا جزئی از فرهنگ مردم شده است، ارسال غذا به همراه دادن پاداش بیت کوین باعث می شد که بیت کوین نیز به بخشی از  فرهنگ  و عادات مردم راه پیدا کند.

پاداش بیت کوین

پلتفرم تحویل غذایی GrubHub با برنامه پاداش بیت کوین شرکت Lolli  قرار است برای دادن پاداش به مشتریان خود همکاری کند تا به افرادی که می‎خواهند سفارش غذا دهند این فرصت را بدهد که علاوه بر سفارش غذای خود از طریق ارزهای دیجیتال جایزه و پاداش نیز به شکل بیت کوین دریافت کنند با توجه به استقبال بسیار زیاد از فرآیند پاداش بیت کوین بسیاری از پلتفرم های تجاری برای افزایش قدرت و جذب مشتری از فرایند پاداش استفاده می کنند چرا که مشتریان علاوه بر خرید خود و پرداخت هزینه‌ی آن به شکل ارزهای دیجیتال می‎توانند یک جایزه نیز برنده شوند.

نحوه‌ی ارائه پاداش به شکل بیت کوین

 در این پلتفرم هر بار که مشتریان خرید می‌کنند می توانند یک دلار پاداش بیت کوین کسب کنند این وجه پس از کسب درآمد که به بالای مبلغ ۱۵ دلار رسید با قیمت بیت کوین در همان لحظه محاسبه شده و توسط کیف پولLolli  به حساب مشتریان واریز می‌شود. الکس ادلمن یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت لولی  می‌گوید ما باید بیت کوین را به بخشی از زندگی روزمره مردم تبدیل کنیم تا مانند پول از آن استفاده کنند سفارش غذا برای خیلی ها یک عادت روزمره است و پاداش بیت کوین می‎تواند این روند فرهنگ سازی ارزهای دیجیتال را تسریع ببخشد چرا که گسترش بازار ارزهای دیجیتال نوید بخش آن است که به زودی این ارزها می توانند جایگزین پول نقدی شوند.

منبع نوشته: اینجا مطالعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.