آنچه در این مقاله می خوانیم

جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی کاخ سفید، اعلام کرده است که رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا در نشست گروه هفت، در رابطه با موضوع رمز ارز های دیجیتال، بازار کریپتو و نقش آن ها در حمله‌ های باج افزاری صحبت خواهد کرد.

پای کریپتو به نشست گروه ۷ نیز باز شد

پای کریپتو به نشست گروه ۷ نیز باز شد

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

18 خرداد 1400

مدتی است که موضوع بازار کریپتو و رمز ارزهای دیجیتال در صدر اخبار دنیا می باشد؛ از شرق تا غرب دنیا، از طرح رئیس جمهور السالوادور برای جذب مالکان بیت کوین گرفته تا خبر نقل مکان شبانه ماینر های چینی به قزاقستان؛ تا جایی که حتی گزارش ها از این موضوع حکایت دارد که رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا در نشست گروه هفت، در رابطه با موضوع رمز ارز های دیجیتال و بازار کریپتو صحبت خواهد کرد.

نگاهی به موضوعات احتمالی صحبت های جو بایدن در نشست گروه ۷

جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی کاخ سفید، اعلام کرده است که جو بایدن، رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا، در نشست سران کشورهای جی ۷ درباره رمز ارزهای دیجیتال و نقش آن ها در حمله‌ های باج افزاری صحبت خواهد کرد. مشاور امنیت ملی کاخ سفید حمله‌ های باج افزاری را تهدیدی امنیتی خواند و افزود که در این نشست قرار است درباره ی موضوع نحوه رویارویی با چالش ناشی از ارزهای دیجیتال گفت و گوهایی انجام شود. این اظهارات در حالی مطرح شده است که منافع آمریکا اخیراً هدف دو حمله ی باج افزاری جدی قرار گرفته است.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.