آنچه در این مقاله می خوانیم

مطابق گزارش جدید پلتفرم تحلیلی گلاسنود، تقاضای موسسات برای بیت کوین در حال کاهش است؛ یکی از دلایلی که گلاسنود برای اثبات این ادعا در گزارش خود به آن اشاره کرده است، کاهش قیمت سهام صندوق بیت کوین گری‌ اسکیل در مقایسه با قیمت واقعی بیت کوین میباشد.

پلتفرم تحلیلی گلاسنود: علاقه سرمایه‌ گذاران سازمانی به بیت کوین درحال کاهش می باشد

پلتفرم تحلیلی گلاسنود: علاقه سرمایه‌ گذاران سازمانی به بیت کوین درحال کاهش می باشد

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

10 تیر 1400

طبق یافته‌ های جدید پلتفرم تحلیلی گلاسنود، تقاضای موسسات برای ارز دیجیتال بیت کوین که یکی از عوامل صعود قیمت بیت کوین بود، در حال کاهش می باشد؛ یکی از شواهدی که پلتفرم تحلیلی گلاسنود در گزارش خود برای پشتیبانی از این ادعا ارائه نموده است، کاهش قیمت سهام صندوق بیت کوین گری‌ اسکیل در مقایسه با قیمت واقعی بیت کوین می باشد.

نگاهی به جزییات گزارش پلتفرم تحلیلی گلاسنود

گلاسنود در گزارش خود به این نکته اشاره دارد که پیش تر، سهام صندوق بیت کوین گری‌ اسکیل از قیمت بیت کوین بیشتر بود، اما از فوریه ۲۰۲۱ میلادی، قیمت سهام صندوق بیت کوین گری‌ اسکیل نسبت به پادشاه ارزهای دیجیتال یعنی بیت کوین، کاهش یافته است. گلاسنود همچنین عنوان کرده است که تعداد بیت کوین‌ های صندوق‌ های قابل‌ معامله بورسی پرپس و 3iQ کاهش یافته است. این شرکت تحلیلی همچنین تثبیت بیت کوین در صرافی‌ ها و عدم خروج آنها را به‌ عنوان دلیل دیگری برای اثبات ادعای خود ارائه کرده است.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.