آنچه در این مقاله می خوانیم

پلتفرم دیفای چین‌ سوآپ که یک پلتفرم مالی غیرمتمرکز است، مورد مورد حمله یک هکر قرار گرفت و حدود ۸ میلیون دلار از آن سرقت شد؛ چین‌سوآپ مدعی شد که در این حمله، به موجودی کیف پول کاربرانش آسیبی نرسیده است.

پلتفرم دیفای چین سوآپ مورد حمله هکرها قرار گرفت

پلتفرم دیفای چین سوآپ مورد حمله هکرها قرار گرفت

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

21 تیر 1400

پلتفرم دیفای چین‌ سوآپ که با نام ChainSwap شناخته می شود، به دلیل نقص و آسیب پذیری جدی که در قرارداد هوشمند خود داشت، مورد حمله یک هکر حرفه‌ای قرار گرفت و حدود ۸ میلیون دلار از آن سرقت شد. پلتفرم دیفای چین‌ سوآپ در اطلاعیه‌ای که منتشر کرده، از کاربران خواسته تا اطلاع ثانوی توکن بومی این پلتفرم (ASAP) را خریداری نکنند؛ بهای این توکن در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۲۳ درصد کاهش یافت و ۰.۲۱ دلار رسیده است.

نگاهی به واکنش پلتفرم دیفای چین‌ سوآپ درباره حمله سایبری اخیر

پلتفرم دیفای چین‌ سوآپ که یک پلتفرم مالی غیرمتمرکز است، مدعی شد که در حمله اخیر این هکر، به موجودی کیف پول کاربرانش آسیبی نرسیده است، اما هنوز امکان ارسال و برداشت از کیف پول‌ها وجود ندارد. لازم به ذکر است که این حمله بر روی بیش از ۱۰ توکن تأثیرگذار بوده است. هکر مهاجم در کنار توکن بومی چین سوآپ، از توکن‌های Antimatter ،Optionroom ،Umbrellabank ،Nord ،Razor ،Peri ،Unido ،Oro ،Vortex ،Blank و Unifarm نیز سرقت کرده است.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.