آنچه در این مقاله می خوانیم

 پیتر برانت می گوید که بیت کوین در میان فروش مداوم هنوز به پایان خود نرسیده است ولی هنوز امید به حرکت مجدد این ارز وجود دارد.

پیتر برانت ؛ بیت کوین هنوز تسلیم نشده است.

پیتر برانت ؛ بیت کوین هنوز تسلیم نشده است.

زمان مطالعه: 2 دقیقه

12 دی 1400

 پیتر برانت می گوید که بیت کوین در میان فروش مداوم هنوز به پایان خود نرسیده است ولی هنوز امید به حرکت مجدد این ارز وجود دارد.

تاجرکهنه کار بازار ارزهای دیجیتال

پیتر برانت تاجر کهنه‌ کار بازارهای اقتصادی در توییتر خود منتشر کرده است که بیت کوین هنوز شاهد فروش نسبتاً بالایی می‌باشد و هنوز این حجم از فروش منجرب شده است هنوز گاوها امیدوار برای صعود باشند.

بیت کوین در خلاف جهت تمام پیش‌بینی‌‌ها در حال حرکت است

بیت کوین برخلاف نظر بسیاری از تحلیلگران که انتظار می‌رفت در شروع سال ۲۰۲۲ بتواند یک شروع مناسب و صعودی برای این ارز قدیمی بازار سرمایه باشد هنوز در حال درجا زدن است.

 بسیاری از تحلیلگران اقتصادی بر این باورند که شاید بیت کوین از دور صعودی خود خارج شده است چرا که داده ها و بالاخص تحلیل شاخص ترس بازار نشان می‌دهد که این بازار هنوز در شروع مسیر است و میزان افزایش این شاخص می‌تواند منجر به سقوط بیشتر بیت کوین شود .

سقوط ناشی از فروش زیاد بین کوین

بیت کوین در ۴ دسامبر یک فروش عمده را تحمل کرده است و به ۴۲ هزار دلار رسیده که به دنبال آن هفته‌ها در حال نوسانات کوتاه و هنوز در کانال نزولی خود است

 در ۲۰ دسامبر برانت معامله گر قدیمی بازار اقتصادی بر این باور بود که دیگر بیت کوین به پایان خود نزدیک شده است زیرا حجم فروش بسیار بالا نشان از ک ریزش شدید داشته است این معامله گر افسانه‎‌ای درحالی که موافق است  که کف بازار لزوماً با فروش شدید همراه نیست همچنین خاطرنشان می‌کند که در طول پیشرفت‌های صعودی باید حجم تقاض نیز افزایش یابد.

بیت کوین هنوز به آخر مسیر نزیک نشده است

بیت کوین در عرض یک هفته پس از هشدار برانت۱۴ درصد افزایش یافته است با این حال فشار خرید ناشی برای بالا بردن قیمت این ارز دیجیتال به بالای سطح مقاومت خود یعنی ۵۱ هزار دلار رسیده است برانت با بیان اینکه این شرایط بیت کوین در حال حاضر تبدیل به یک تله برای کاربران شده است افزود که هنوز بیت کوین تسلیم نشده و در حال  مقاومت است.

منبع نوشته: اینجا مطالعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.