آنچه در این مقاله می خوانیم

پیشنهاد شهردار جدید نیویورک ؛ مردم ارزهای دیجیتال بخرند گفتنی است وی چندی پیش دستمزد خود را به شکل بیت کوین درخواست کرده بود.

پیشنهاد شهردار جدید نیویورک ؛ مردم ارزهای دیجیتال بخرند

پیشنهاد شهردار جدید نیویورک ؛ مردم ارزهای دیجیتال بخرند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

20 دی 1400

اریک آدامز شهردار جدید شهر نیویورک که چندی پیش دستمزد خود را به شکل بیت کوین درخواست کرده بود احتمالاً پس از کاهش قیمت این ارز به زیر ۴۲ هزار دلار بیشتر از یک بیت کوین به دست خواهد آورد .

دستمزد شهردار نیویورک

روند نزولی بسیار سنگین برخی ارزهای بازار که حامیان بسیار زیادی داشتن تقریبا بازار را به یک شوک عظیم فرو برده است شهردار نیویورک که به تازگی اعلام کرده بود بخشی از حقوق خود را به شکل بیت کوین دریافت خواهد کرد با توجه به کاهش نرخ این ارز به احتمال زیاد  بیش از یک بیت کوین را دریافت کند.

توصیه اریک آدامز شهردار نیویورک به مردم

اریک آدامز شهردار شهر نیویورک که به تازگی سوگند خورده و کار خود را رسما آغاز کرده است شوهاد نشان می‌دهد که در حال حاضر در تلاش برای جبران افت قیمت بیت کوین است  و در همین راستا چندی پیش خرید این ارز را به مردم توصیه کرده است.

پیش بینی برای رشد بیت کوین

آدامز روز پنجشنبه در مصاحبه با CCBC اعلام کرده است که هنوز فیش اولیه‌ی حقوق بیت‌کوین خود را دریافت نکرده است و با توجه به نرخ کاهشی بیت کوین احتمالاً بیش از یک بیت کوین دریافت کند وی در ادامه افزود که هنوز بر روی حرف و اهداف خود در مورد افزایش و گسترش مبادلات ارزهای دیجیتال در نیویورک است وی براین باور است که در حال حاضربازار ارزهای دیجیتال در یک حباب است چرا که نوسانات فعلی ارزهای دیجیتال کوتاه مدت بوده و به زودی این بازار بعد از اصلاح قیمت روند صعودی خود را در پیش خواهد گرفت.

بسترسازی لازم برای رشد

آدامز در ادامه مصاحبه خود اعلام کرد که گاهی باید در قیمت های بسیار پایین خرید کرد و در قیمت های بسیار بالا فروخت تا سود خوبی کسب کرد و تاکید دارد که نیویورک به عنوان یکی از شهرهای بزرگ کشور آمریکا می‎تواند بستر بسیار خوبی را برای گسترش ارزهای دیجیتال فراهم کند گفتنی است که شهردار این شهر چندی پیش با اعلام آنکه مدارس نیز باید بستر لازم  را برای آموزش و گسترش این بازار فراهم کند جوانان را به سرمایه گذاری در این بازار تشویق کرده بود.

منبع نوشته: اینجا مطالعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.