آنچه در این مقاله می خوانیم

بانک Unicredit ممنوعیت تجارت ارزهای دیجیتال را لغو کرد این بانک چند ماه پیش قوانین سختگیرانه‌ای را بر این بازار اعمال کرده بود.

بانک Unicreditممنوعیت تجارت ارزهای دیجیتال  را لغو کرد.

بانک Unicreditممنوعیت تجارت ارزهای دیجیتال را لغو کرد.

زمان مطالعه: 2 دقیقه

23 دی 1400

بانک  Unicredit یکی از بزرگترین بانک های ایتالیا می باشد که چند ماه پیش قوانین نظارتی و ممنوعیت های شدیدی بر بازار کریپتو اعمال کرده بود به تازگی از مواضع خود عقب نشینی کرده است بر اساس بیانیه‌ای که در روز چهارشنبه توسط گروه بانکی Unicredit مستقر در میلان منتشر شده است این بانک شایعات پیرامون ممنوعیت تجارت ارزهای دیجیتال را رد کرده است و ادعا می‌کند که مدیران این بانک قصد اعمال ممنوعیت تجارت ارزهای دیجیتال را نداشته و نخواهند داشت.

تجارت ارزهای دیجیتال

گفتنی است که کل دارایی این بانک ۱/۸۱۱ میلیارد یورو است. غول بانک ایتالیا می گوید این تنها یک سو تفاهم بزرگ است در حالی  که به گفته بسیاری از مشتریان این بانک که در هفته گذشته در پلتفرم اجتماعی توییتر منتشر شده است این بانک بسیاری از حساب های مبادلاتی ارزهای دیجیتال مشتریان خود را مسدود کرده است.

واکنش کاربران به شرایط فعلی این بانک

 اجرایی شدن این قانون در این بانک ایتالیایی  واکنش بسیاری از مشتریان را به همراه داشته است ، بسیاری از علاقه مندان و حامیان ارزهای دیجیتال ادعا می کنند که این بانک اگر به مخالفت خود در پذیرش فناوری های جدید نظیر کریپتو ادامه دهد مطمئناً به سرنوشت شرکت‌هایی مانند نوکیا و بلاک مستر دچار خواهد شد.

عقب نشینی بانک ایتالیایی از مواضع خود

توییتر مدعی شده که Unicredit عمداً در تلاش است تا مشتریان خود را با تهدید به بستن حساب هایشان از بازار ارز های دیجیتال پراکنده کند و ادر حال حاضر بسیاری از مشتریان در شرایط کنونی و به علت فشارهای بی دلیل بانک Unicredit ناراضی بوده و در تلاشند که حساب های جاری خود را از این بانک خارج کنند گفتنی است که در راستای همین جریان با توجه به نارضایتی های بسیار زیاد بانک Unicredit از مواضع فعلی خود در مورد ارزهای دیجیتال عقب نشینی کرده‎ است.

منبع نوشته: اینجا مطالعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.