آنچه در این مقاله می خوانیم

وزیر امور خارجه‌ هند اعلام کرده است که اگر ارزهای دیجیتال برای مقاصد غیر قانونی مانند حمله‌ی سایبری بکار برود باید مسدود شود.

وزیر امور خارجه‌ هند ممنوعیت کرپیتو در مواردی الزامی است

وزیر امور خارجه‌ هند ممنوعیت کرپیتو در مواردی الزامی است

زمان مطالعه: 2 دقیقه

30 آذر 1400

وزیر امور خارجه‌ هند می‌گوید که کریپتو در صورت استفاده برای مقاصد غیر قانونی باید مسدود شود.

ممنوعیت کریپتو

وزیر امور خارجه هند اعلام کرده است که اگر ارزهای دیجیتال برای مقاصد غیر قانونی مانند حمله ی سایبری و یا انجام کارهای غیرقانونی و غیر اخلاقی مانند قاچاق مواد مخدر بکار برود باید مسدود شود، این در حالی است که گزارش‌ها حاکی از تلاش دولت هند  برای ایجاد تغییراتی در لایحه کریپتو است که در جلسه فعلی پارلمان مورد بررسی قرار گرفت.

وزیر امور خارجه‌ هند امنیت را با بازار کریپتو معامله نخواهیم کرد

وزیر امور خارجه هند در مورد مقررات ارزهای دیجیتال و بازارکریپتو می گوید که لغو آن ،در صورت ایجاد شدن مشکل در کشور و امنیت هند الزامی است چرا که ما نمی‌توانیم با امنیت ملی کشور بازی کنیم.

وزیر امور خارجه‌ هند

میناکشی لکی وزیر امور خارجه هند در مصاحبه‌ی اخیر خود اعلام کرده است که اگر ارزهای دیجیتال برای آسیب رساندن به حاکمیت و یکپارچگی هند استفاده شوند باید آن‌ها را مسدود کرد، وی همچنین افزود من مطمئن هستم  که  وزارت مالی و وزارت فناوری اطلاعات به طور عمیق به این مسئله نگاه می‌کنند  و برای بهترین تصمیم را برای حفط امنیت ملی کشور اتخاذ خواهند کرد

ارزهای دیجیتال یک مسیر برای فرارر مالیاتی

 لکی در ادامه افزود که پلتفرم ها و صرافی های ارزهای دیجیتال متعلق به مجموعه افرادی است  که از  پرداخت مالیات اجتناب و از آن سوء استفاده می‌ کنند  و پول را از کشور خارج کرده بدون آنکه تولید ثروتی یا منفعتی برای کشور داشته باشند .

حرف های ضد و نقیض دولت هند

گفتنی است که کشور هند بارها در مورد بازار کریپتو قوانین سختگیرانه ای را اتخاذ کرده است . دولت هند بازار ارزهای دیجتال را میانبری برای کارهای غیر قانونی معرفی می‌کند و این در حالی است که هنوز چند روزی از سخنرانی جنجالی رئیس جمهور این کشور در جلسه ‌ی کمیسیون بین المللی دموکراسی نگذشته است ، وی در این جلسه تنظیم قوانین را برای کنترل بازار ارزهای دیجیتال اصلی ترین و تنها راه ممکن معرفی کرده است.

منبع نوشته: اینجا مطالعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.