آنچه در این مقاله می خوانیم

در سال ۲۰۲۱ بیش از ۱۰۰ میلیون پیام مبنی بر خرید یا فروش با مضمون کلمه بیت کوین تنها در اپلیکیشن اجتماعی توییتر منتشر شده است

بیت کوین رکورددار پیام شبکه های مجازی از جمله توییتر شد

بیت کوین رکورددار پیام شبکه های مجازی از جمله توییتر شد

زمان مطالعه:

10 دی 1400

در سال ۲۰۲۱ بیش از ۱۰۰ میلیون پیام مبنی بر خرید یا فروش با مضمون کلمه بیت کوین تنها در اپلیکیشن اجتماعی توییتر منتشر شده است این بیشترین توجهی است که بیت کوین در تاریخ خود در توییتر کسب کرده است .

افزایش محبوبیت

نوسانات شدید بیت کوین در سال ۲۰۲۱ و همچنین روند صعودی بیت کوین که رکورد دار بیشترین قیمت از زمان عرضه خود را داشته است یکی از مهمترین علل گسترش  بیت کوین و افزایش دیدگاه مردم در رسانه‌های اجتماعی شده است.

رشد بیت کوین

 در سال ۲۰۲۱ بیت کوین در یک بازه ی زمانی طولانی در بالاترین نرخ رشد خود قرار داشت و به اوج قیمت خود رسید با نزدیک شدن بزرگترین ارز دیجیتال جهان به بالاترین حد خود نظرات بسیاری از مردم تمام دنیا به سمت بیت کوین منعکس شد

افزایش محبوبیت بیت کوین  زمانی اهمیت پیدا کرد که تجزیه و تحلیل پست های رسانه های اجتماعی خبر از افزایش میزان توجهات در سال جاری را داده‌اند

تحزیه داده ها  نشان می‌دهد که چقدر بیت کوین با وجود نوسانات و مشکلاتی که در پیش رو داشته است در بین فعالان  بازارهای اقتصادی مورد توجه قرار گرفته است اما چرا ؟

انعکاس خبری بالا در توییتر

داده‌های شرکت Visibrain   نشان می دهد که در سال۲۰۲۱ نزدیک به 101 میلیون توییت حاوی کلمه بیت کوین بوده است و این عدد گویای این است  که این ارز قدیمی بازار دیجیتال توانسته است محبوبیت خود را در شبکه های مجازی افزایش دهد  و کوچکترین تحرک آن موجب ایجاد یک تحریک  بسیار عظیم در بازار شده است .

چالش بیت کوین

 نوسانات قیمت بیت کوین یکی از مهمترین اخباری بوده است که در نرخ رشد و جهت دهی مثبت بازار بسیار تاثیر گذار بوده است علاوه بر این یکی از مهمترین ارزهای بوده که بیشتر اقتصاد دانان و سرمایه‌گذاران و دولتمردان را در سال ۲۰۲۱ به چالش کشیده است.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.