آنچه در این مقاله می خوانیم

مدیر عامل صرافی بایننس چانگ پنگ ژائو توسط رسانه ی بزرگ بلومبرگ به عنوان ثروتمندترین فرد حوزه کریپتو شناخته شد.

بلومبرگ ؛ مدیر عامل صرافی بایننس جز ثروتمندان کریپتو

بلومبرگ ؛ مدیر عامل صرافی بایننس جز ثروتمندان کریپتو

زمان مطالعه: 2 دقیقه

21 دی 1400

مدیر عامل صرافی بایننس چانگ پنگ ژائو توسط رسانه ی بزرگ بلومبرگ به عنوان ثروتمندترین فرد حوزه کریپتو شناخته شد.

ارزش دارایی مدیرعامل باینس به رقم شگفت انگیز ۹۶ میلیارد دلار رسیده است و اکنون چانگ پنگ ژائو  جز ثروتمندترین افراد حوزه کریپتو می‌باشد .

نشریه بلومبرگ

طبق گزارش نشریه ی بین المللی بلومبرگ ارزش دارایی متمرکز این مدیر فعال در حوزه کریپتو تنها در سال جاری از ۹۶ میلیارد دلار فراتر رفته است. بر اساس شاخص طبقه‌بندی میلیاردهای جهان توسط  بلومبرگ  مدیرعامل بایننس اکنون بیش از Makesh Ambani غول تجاری هند که ارزش خالص دارایی های آن ۹/۹۱ میلیارد دلار است دارایی دارد.

صرافی ارزهای بایننس در لیست برترین‌ها

مدیر عامل بایننس هم اکنون  در جایگاه هم تراز با بسیاری از ثروتمندان بازار های اقتصادی است ثروت ژائو را می‎تواند حتی بیشتر از این حجم تخمین زد چرا که هم اکنون شعبه های صرافی های باینس تقریبا در تمامی جهان گسترش پیدا کرده است . جالب است بدانید چانگ پنگ ژائو قبل از سرمایه داری در ارزهای دیجیتال ، در دوران نوجوانی در مک دونالد فعالیت کرده است وی اعلام کرده که دارایی بایننس فراتر از تصورش می‎باشد و قصد دارد کل دارایی های خود را به زودی ببخشد.

درآمد و رشد صرافی‌های بایننس

به گزارش سایت خبری U.Today ژورنال وال استریت ادعا کرده است که این غول بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۳۰۰ میلیارد دلار دارایی غیر متمرکز دارد، درآمد صرافی های باینس در سال ۲۰۲۱ بیش از ۲۰ میلیارد دلار بوده است

صرافی بایننس از جمله  صرافی های معتبر جهان است که به تازگی در کشور امارات متحده عربی در دبی فعالیت خود را آغاز کرده است و قصد دارد تجارت ارزهای دیجیتال  را در سراسر جهان گسترش دهد گفتی است که مدیر عامل صرافی  بایننس در نظر دارد  که حجم بسیار  زیادی از  دارایی های خود را به گسترش این بازار اختصاص دهد.

منبع نوشته: اینجا مطالعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.