آنچه در این مقاله می خوانیم

انتشار پست تبلیغاتی بایننس که توسط اسطوره‌ی فوتبال،یک پست تبلیغاتی بایننس در اینستاگرام بازیکن مشهور اسپانیا بیش از 27 میلیون لایک خورده است.

انتشار پست تبلیغاتی بایننس توسط اسطوره‌ی فوتبال

انتشار پست تبلیغاتی بایننس توسط اسطوره‌ی فوتبال

زمان مطالعه: 2 دقیقه

5 آذر 1400

یک پست تبلیغاتی بایننس در اینستاگرام بازیکن مشهور اسپانیا بیش از 27 میلیون لایک خورده است.

هشدار تنظیم کننده‌ی بزرگ مالی

یک تنظیم کننده بزرگ مالی در اسپانیا نسبت به استفاده ی صرافی ها بالاخص صرافی بایننس از فوتبالیست‌های مشهور برای تبلیغات هشدار داد. آندرس اینیستا هافبک با سابقه‌ی تیم ملی اسپانیا و تیم بارسلونا است که به تازگی در توییتر  و اینستاگرام خود  از صرافی بایننس تبلیغ کرده است.

تبلیغ در اینستاگرام

چند روز پیش نیز چندین عکس از او در کنار صرافی بایننس در شبکه های مجازی منتشر شده بود که واکنشات بسیار زیادی را به همراه داشته است، یک عکس پرحاشیه از بازیکن فوتبال که نشان می‌دهد در گوشی هوشمند خود در صرافی بایننس چندین ارز دیجیتال بیت کوین و بایننس کوین را خرید و فروش می‌کند که از بین تمامی تبلیغات منتشر شده از این بازیکن فوتبال پرحاشیه‌ترین بوده است در زمان انتشار این متن پست این بازیکن در اینستاگرام 38 میلیون و در توییتر بیش از 25 میلیون لایک خورده است.

واکنش رگولاتور بازار ارزهای دیجیتال به تبلیغات صرافی ها

رگولاتور بازار اوراق بهاردار اسپانیا با انتشار پستی در اینستاگرام خود خطرات سرمایه گذاری در این بازار سرمایه  را مشخص کرده است و نسبت به آن هشدار داد است، او با بیان اینکه دارایی های ارزهای دیجیتال غیرقانونی است خطرات احتمالی این بازار را به اینیستا بازیکن تیم بارسلونا گوش زد کرد با توجه به گسترش بازار ارزهای دیجیتال و از همه مهمتر حضور چهره های مهم و مشهوری در این فضا بیشتر صرافی های بزرگ جهان از جمله بایننس برای گسترش این بازار و افزایش کاربران خود از این چهره های مشهور و سرشناس استفاده می کنند گفتنی است که صرافی بایننس در هفته ی گذشته نیز با انتشار عکسی از تیم پرتغال و مهدی طارمی که یکی از بازیکنان مشهور ایرانی است جنجال بسیار زیادی را به راه انداخته بود .

منبع نوشته: اینجا مطالعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.