آنچه در این مقاله می خوانیم

چارلز هاسکینسون، مدیرعامل IOHK و بنیانگذار کاردانو گفت که اگر ایلان ماسک واقعاً به کربن زدایی اعتقاد دارد، باید از بیت کوین دست بکشد. وی همچنین اعلام کرد که تنها دلیل زنده ماندن بیت کوین، میزان پول سرمایه‌ گذاری شده در آن می باشد.

چارلز هاسکینسون: ایلان ماسک باید کاردانو را به جای بیت کوین بپذیرد

چارلز هاسکینسون: ایلان ماسک باید کاردانو را به جای بیت کوین بپذیرد

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

27 خرداد 1400

چارلز هاسکینسون، مدیرعامل IOHK و بنیانگذار ارز دیجیتال کاردانو در پادکست لکس فریدمن گفت که اگر ایلان ماسک (مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس) واقعاً به کربن زدایی اعتقاد دارد، باید از بیت کوین دست بکشد. وی همچنین اظهار کرد که نمی‌ توان به انرژی‌ های جایگزین و کاهش کربن باور داشت، اما در سیستمی بود که مکانیزم درونی برای محدود کردن مصرف انرژی ندارد. وی اضافه کرد که کمپانی تسلا باید به شکلی منطقی اثبات کند که استفاده از بیت کوین، توسعه انرژی‌ های بادی و خورشیدی را به همراه دارد.

نگاهی دقیق تر به صحبت های مدیرعامل IOHK

چارلز هاسکینسون می‌ گوید در صورتی که کمپانی تسلا نتواند به شکلی منطقی اثبات کند که استفاده از بیت کوین، توسعه انرژی‌ های بادی و خورشیدی را به همراه دارد؛ این کمپانی باید بر روی سبزترین ارز دیجیتال متمرکز شود و کاردانو ۱.۶ میلیون برابر از این نظر، کارآمدتر از بیت کوین می باشد. چارلز هاسکینسون در ادامه خاطرنشان کرد که بیت کوین کمتر از تمام رمز ارزهای دیجیتال دیگر قابل برنامه‌ ریزی است و نمی‌ توان با آن کارهای جالب، بی‌نظیر و … انجام داد. خالق کاردانو در این مصاحبه ۵ ساعته بیشتر زمان خود را به حمله بیت کوین اختصاص داد، با نفی تمام قابلیت‌های آن در انتهای صحبت های خود گفت:

تنها دلیل زنده ماندن بیت کوین، میزان پول سرمای ه‌گذاری شده در آن می باشد.

چارلز هاسکینسون، مدیرعامل IOHK و بنیانگذار ارز دیجیتال کاردانو

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.