آنچه در این مقاله می خوانیم

کاهش هش ریت بیت کوین ،با توجه به کاهش شدید  هش بیت کوین در چند روز اخیر پیش بینی می‌شود استخراج بیت کوین در بازار در ماه جولای افزایش یابد.

کاهش هش ریت بیت کوین

کاهش هش ریت بیت کوین

زمان مطالعه: 2 دقیقه

8 آذر 1400

با توجه به کاهش شدید  هش بیت کوین در چند روز اخیر پیش بینی می‌شود استخراج بیت کوین در بازار در ماه جولای افزایش یابد.

تحلیل داده‌ها هش ریت

الگوها و نمودارهای چند ماه اخیر نشان می دهد که دارایی های کریپتو نواسانات شدیدی داشته است نرخ  هش به ۱۸۰ EH/S نزدیک شده است و نمودارها و الگوها نشان می دهند در دو روز آینده این به احتمال زیاد نرخ هش به  ۱۲۸EH/S خواهد رسید و با وجود این  حجم از نوسانات نرخ هش شروع به کاهش پیدا کردن خواهد کرد و نشان از آن دارد که نوسانات شدید بیت کوین در بازار نتوانسته است بر روی نرخ هشت ریت آن تاثیرمخرب  داشته باشد.

هش ریت بیت کوین

 هش ریت در اصل یک معیار برای اندازه گیری و محاسبه‌ی عملکرد یک دستگاه ماینر است. در اصل هر ماینر باید قبل از استخراج با یک میزان سرعت ثابت پاداش دریافت کنند در نمودارهای تحلیلی اخیر به گفته‌ی سایتU.Today    نرخ هش یا همان سختی کار ماینر به شدت کاهش یافته است گفته می شود که افزایش ارزش فیات بیت کوین باعث کاهش قدرت پردازش شبکه شده است اما چگونه نرخ هش ریت بیت کوین پس از چند ماه متوالی در حال کاهش است.

کاهش نرخ هش

 کاهش ۲۸ درصدی هش در چند ساعت با وجود نوسانات شدید بازار بیت کوین و کندی شبکه منجربه افزایش سختی پردازش الگو ها شده است که در نتیجه کاهش بیشتر نرخ  هش را به همراه خواهد داشت  همچنین تغییرات زیادی از نظر توزیع هش در بین  ماینینگ ها وجود دارد، Ant pool بزرگترین ماینر  با 79/ 16بیت کوین با 15/26 درصد هش ریت شبکه در جایگاه اول است و Foundries دومین بیت کوین 77/ 25درصد از قدرت هش ریت شبکه را در اختیار قرار داده اند.

منبع نوشته: اینجا مطالعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.