آنچه در این مقاله می خوانیم

یک گروه صنعت کریپتو در ایران به تازگی تاسیس شده است که این انجمن قرار است فعالیت خود را زیر نظر اتاق بازرگانی ایران آغاز کند.

کریپتو و بلاک چین در ایران راه اندازی شد

کریپتو و بلاک چین در ایران راه اندازی شد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

13 آذر 1400

یک گروه صنعت کریپتو در ایران به تازگی تاسیس شده است که این انجمن قرار است فعالیت خود را زیر نظر اتاق بازرگانی ایران آغاز کند.

چالش‌های پیش روی ایران

مدیران این انجمن معتقد هستند که اجرا و گسترش فناوری بلاک چین می‌تواند به نفع اقتصاد تحریم شده‌ی ایران باشد و چالش های که این کشور به علت تحریم با آن مواجه است تسهیل ببخشد یکی از مهمترین چالش‌های که ایران با آن مواجه است کاهش کسب و کار وهمچنین وارد کردن دلار به کشور است چرا که تحریم های بسیار زیادی منجر به ضربه خوردن اقتصاد این کشور شده است.

انجمن کریپتوی ایران

BCA  انجمنی است که به تازگی برای کنترل و رونق صنعت کریپتو در ایران ایجاد شده است این گروه قرار است فعالیت خود را زیر نظر اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران Iccima آغاز کند روزنامه انگلیسی تجاری مالی اعلام کرده که IBCA امیدوار است که چالش های اقتصادی که ایران به تازگی با آن ها رو به رو شده است را تسهیل ببخشد و کسب و کار ارزهای دیجیتال بتواند گشایشی برای بازار اقتصادی راکد ایران باشد این نشریه ادعا می‌کند که رشد صنعت کریپتو در ایران می‌تواند زمینه ی رشد اقتصادی این کشور را  بدون تحریم‌ها فراهم کند.

رئیس انجمن کریتو ایران در مسیر رشد اقتصادی است

 شرفی رئیس این انجمن در گفتگو با وب سایت Way2pay توضیح داده است که مجوز تاسیس این انجمن در سال گذشته صادر شده  بود و تنها یک سری مشکلات مانند:  تغییر دولت  و نبود آگاهی و دانش لازم در این حوزه راه اندازی این انجمن را به تعویق انداخته بود، محمد شرفی معتقد است که با نظارت در این بازار می توان فرصت های بسیار مناسبی را برای کاربران ایرانی ایجاد کرد.

منبع نوشته: اینجا مطالعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.