آنچه در این مقاله می خوانیم

طبق نظرسنجی که توسط کمپانی ویزا تنها ۲۵ درصد مشاغل کوچک در سال جدید، تمایل بسیار زیادی برای حضور در شبکه پرداخت با ارزهای دیجیتال دارند.

کمپانی ویزا؛ مشاغل کوچک از روش‌های پرداختی با ارز دیجیتال استقبال می‌کنند

کمپانی ویزا؛ مشاغل کوچک از روش‌های پرداختی با ارز دیجیتال استقبال می‌کنند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

23 دی 1400

طبق نظرسنجی که توسط کمپانی ویزا با مشارکت ۲۲۵۰ کسب و کار کوچک از 9 کشور انجام شده است ۲۵ درصد مشاغل کوچک در سال جدید، تمایل بسیار زیادی برای حضور در شبکه پرداخت با ارزهای دیجیتال دارند.

نظرسنجی کمپانی ویزا

بیشتر کشورهای از این نوع روش پرداخت  با استفاده از ارزهای دیجیتال استقبال کردند کاربران مشاغل کشورهای سنگاپور و برزیل می باشند این در حالی است که آمار ها نشان می‌دهد کشور کانادا تنها ۸ درصد از این نظرسنجی را به خود اختصاص داده است و آمریکا در بین اعداد و ارقام نظرسنجی انجام شده توسط شرکت ویزا تنها ۱۹ درصد از این آمار را به خود اختصاص می‌دهد .

نبرد سنگین برای پذیرش ارزهای دیجیتال

 دستیابی به پذیرش قوی از سوی بازرگانان یک نبرد دشوار برای صنعت ارزهای دیجیتال بوده و خواهد بود اما بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که این نبرد در سال ۲۰۲۲ بسیار سهمگین تر و جدی تر نیز نسبت به قبل خواهد شد بر اساس نظرسنجی که توسط غول پرداختی جهان، کمپانی ویزا انجام شده است بیش از ۲۵ درصد مشاغل کوچک قصد دارند ارزهای دیجیتال را به عنوان یکی از روش های پرداختی خود انتخاب کنند.

نقش کمپانی ویزا در صنعت ارزهای دیجیتال

گفتنی است کمپانی ویزا چندی پیش به صورت جدی وارد صنعت ارزهای دیجیتال شده  و نقش بسیار بزرگی در گسترش این صنعت در چند سال اخیر داشته است این کمپانی تلاش‌های بسیاز زیاد در سال گذشته برای پذیرش ارزها دیجیتال در جهان حقیقی کرده است اما بسیاری از بازرگانان به دلیل نوسانات شدید و نبود چارچوب نظارتی در پذیرش این نوع پرداخت ها که بسترهای لازم برای پیگیری را ندارند بسیار مردد هستند گفتنی است که بسیاری از پرداخت های ارزهای دیجیتال با کمک پلتفرم هایی نظیر Bit Pay انجام می‌شود تا سریعاً به فیات تبدیل شود . Bit Pay در حال حاضر در آمریکا تنها راه تبدیل ارز دیجیتال به فیات است.

منبع نوشته: اینجا مطالعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.