آنچه در این مقاله می خوانیم

مدیر ارشد محصولات کوین بیس پیش بینی های خود را برای سال ۲۰۲۲ به اشتراک گذاشته است که از جمله آن می‌توان به توضیحات وی در مورد دیفای اشاره کرد.

کوین بیس پیش بینی های خود را برای سال ۲۰۲۲ به اشتراک گذاشته است.

کوین بیس پیش بینی های خود را برای سال ۲۰۲۲ به اشتراک گذاشته است.

زمان مطالعه: 2 دقیقه

17 دی 1400

مدیر ارشد محصولات کوین بیس پیش بینی های خود را برای سال ۲۰۲۲ به اشتراک گذاشته است که از جمله این پیش‌بینی‌ها می‌توان به مقیاس پذیری اتریوم، متاورس و امور مالی غیر متمرکز  Defi و توکن های غیرقابل تعویض NFT و موارد دیگر اشاره کرد.

پیش‌بینی‌های ۲۰۲۲ توسط مدیر اجرایی کوین بیس

مدیرعامل اجرایی محصولات کوین بیس هفته گذشته در قالب توییتی10 پیش بینی از آنچه که ارزهای دیجیتال  قرار است در سال جدید پشت سر بگذارند را به اشتراک گذاشته است. مدیر اجرایی این شرکت توضیح داد که توکن های غیر قابل تعویض به تکامل بعدی هویت دیجیتال و پاسپورت کاربران به متاورس تبدیل خواهد شد ، وی افزود که متاورس‌های ایجاد شده توسط کاربران آینده شبکه‌های اجتماعی را ایجاد خواهد کرد و  نسخه های متمرکز تبلیغات محور شبکه های اجتماعی امروزی را تهدید خواهند کرد.

توسعه وب 3.0 در مسیر رشد بازار ارزهای دیجیتال

 وی در ادامه در مورد گسترش و توسعه‌ی برندها و شرکت های بزرگ که شروع به مشارکت فعال در متاورس و NFT کرده اند اشاره کرد و گفت:

NFT و متاورس به اینستاگرام جدید برای برندسازی تبدیل خواهد شد .علاوه بر این شرکت های Web 2جدید پدیدار می‌شوند که سعی خواهند کرد در سال ۲۰۲۲ وارد Web3 و متاورس شوند با این حال بسیاری از آنها احتمالاً نسخه های شبکه متمرکز و بسته های جدید متاورس را ایجاد می کنند .

توسعه دیفای در سال 2022

وی در مورد   Defiتنظیم شده و ظهور گواهی KYC  بر روی زنجیره اصلی شبکه نیز توضیح داده است که بسیاری از پروتکل‌هایDefi  مقررات جدیدی را در بر می‎گیرند و استخرهای کاربردی KYC  جدا گانه ای را به وجود خواهند آورد.

 وی با توصیف برخی جزئیات گفت:

که موسسات نقش بسیار بیشتری در مشارکت Defi  اینستا خواهد داشت و رشد  تاییدیهDefi  های تنظیم شده KYC  به رشد شرکت‌ها نیز کمک خواهد کرد.

منبع نوشته: اینجا مطالعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.