آنچه در این مقاله می خوانیم

گام اول بانک کلمبیا در جهت توسعه بازار ارزهای دیجیتال ،این بانک برای تنظیم بازار اقتصادی قرار است تجارت ارزهای دیجیتال را راه اندازی کند.

بانک کلمیبا با صرافی ارزهای دیجیتالGemini وارد همکاری می‌شود.

بانک کلمیبا با صرافی ارزهای دیجیتالGemini وارد همکاری می‌شود.

زمان مطالعه: 2 دقیقه

19 آذر 1400

بانک کلمبیا برای تنظیم بازار اقتصادی این کشور قرار است تجارت ارزهای دیجیتال را راه اندازی کند

 بانک کلمبیا بزرگترین بانک سرمایه گذاری این کشور است که تجارت ارزهای دیجیتال را در قالب یک برنامه و چارچوب قانونی برای تنظیم بازارهای تجاری این کشور اجرایی خواهد کرد.

ارائه‌ی انواع ارزهای دیجیتال

این بانک قرار است در قالب یک پلتفرم تجاری خدمات خرید و فروش انواع ارزها نظیر: لایت کوین، بیت کوین  و خدمات دیگر خود را به مشتریان در معاملات ارزهای دیجیتال در بستر نظارتی سندباکس ارائه دهد بانک کلمبیا بزرگترین بانک از نظر ارزش دارایی قرار است معاملات ارز های دیجیتال را با مشارکت صرافی ارزهای دیجیتالGemini که یک شرکت مشهور و قابل اعتماد در آمریکا است به مشتریان خود ارائه دهد.

صرافی ارزهای دیجیتالGemini

 Cynthia Del pozo Garcia مدیر استراتژی و توسعه‌ی شرکت صرافی جیمینی۱۴ دسامبر اعلام کرده است این شرکت قرار است که در قالب یک سندباکس با این بانک همکاری کند. قرار است برای مشتریان بانک کلمبیا چندین ارز رایج در بازار ارائه شود. او همچنین در ادامه گفت: که این سند همکاری اولین گام این صرافی برای حضور در آمریکای لاتین و گسترش بازار ارزیابی دیجیتال دراین منطقه بوده است،

بانک کلمیبا

این بانک قرار است بسترسازی معاملات خود را در قالب Sandbox انجام دهد و محصولات خود را از این درگاه به مشتریان ارائه کند به غیر از صرافی جیمینی چندین صرافی دیگر و شرکت های بزرگ دیگری نظیر: Coink and ,Bane coin  نیز در در راه اندازی این پروژه حضور خواهند داشت شروع عرضه ی خدمات در این بانک می تواند  بزرگترین گام آمریکایی لاتین برای شروع معاملات ارز های دیجیتال و گسترش بازار کریپو  باشد.

منبع نوشته: اینجا مطالعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.