آنچه در این مقاله می خوانیم

گروه هکری انانیموس در ویدیویی خطاب به ایلان ماسک به شدت از او انتقاد کرده است و او را یک ثروتمند خودشیفته خوانده که به دنبال جلب توجه است و در پیامی تهدید آمیز خطاب به ایلان ماسک اعلام کرد:((منتظر ما باش.))

گروه هکری انانیموس، ایلان ماسک را تهدید کرد

گروه هکری انانیموس، ایلان ماسک را تهدید کرد

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

16 خرداد 1400

بعد از خبر نقض دستور دادگاه توسط ایلان ماسک که سر و صدای زیادی به پا کرد؛ این بار گروه هکری انانیموس در ویدیویی که خطاب به ایلان ماسک (مدیرعامل کمپانی تسلا و اسپیس ایکس) منتشر کرده، به شدت او را مورد انتقاد و تهدید قرار داده است. انانیموس در این ویدیو ایلان ماسک را یک ثروتمند خودشیفته خوانده که به دنبال جلب توجه می باشد.

علت حمله ی انانیموس به ایلان ماسک

این گروه هکری، تشکیل شورای استخراج بیت کوین در آمریکای شمالی به رهبری ایلان ماسک را اقدامی برای متمرکز کردن صنعت ماینینگ بیت کوین و تحت کنترل قرار دادن آن خواند و اعلام کرد که توییت‌ های ضد بیت کوینی ایلان ماسک بر زندگی میلیون‌ ها سرمایه‌ گذار خرد، آثار ویرانگری بر جای گذاشته است. انانیموس در ادامه گفت که درآمد عمده ی کمپانی تسلا از یارانه‌ های دولتی حاصل می‌شود و نه از فروش خودروهای الکتریکی و تسلا از این پول ها برای خرید بیت کوین استفاده کرده است. این گروه به این نکته اشاره کرد که ایلان ماسک، به محض اینکه درآمد های دولتی تسلا به خاطر مسائل مربوط به بیت کوین در معرض خطر قرار گرفت، فعالیت های خود را به ظاهر در بیت کوین قطع کرد تا راه در‌آمدزایی‌ اش از هر دو روش باز بماند. این گروه هکری همچنین در انتهای پیام خود که تهدید آمیز به نظر می‌ رسد، خطاب به ایلان ماسک گفت:((منتظر ما باش.))

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.