آنچه در این مقاله می خوانیم

گلاوبر کونتسوتو، دوج کوینر میلیونر معروف در یوتیوب، در توییتر خود ادعای خنده‌داری درباره دوج کوین را مطرح کرده است؛ وی دلیل محبوبیت فزاینده دوج کوین را داستان سوپرمن در کمیک بوک‌های دی‌سی عنوان کرده است.

گلاوبر کونتسوتو: دوج کوین به خاطر سوپرمن بهترین رمز ارز دیجیتال دنیا می‌باشد

گلاوبر کونتسوتو: دوج کوین به خاطر سوپرمن بهترین رمز ارز دیجیتال دنیا می‌باشد

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

20 تیر 1400

گلاوبر کونتسوتو، دوج کوینر میلیونری که در یوتیوب بسیار مشهور است، این بار در توییتی ادعای خنده‌داری درباره دوج کوین را مطرح کرده است. وی دلیل محبوبیت فزاینده دوج کوین را داستان سوپرمن در کمیک بوک‌های دی‌سی می‌داند. گلاوبر کونتسوتو در توییتش نوشته است که پس از تلاش‌‌ها و تحقیقات فراوان، بالاخره موفق شد دلیل اینکه چرا دوج کوین بهترین رمز ارز دیجیتال جهان است را کشف کند.

نگاهی دقیق‌تر به صحبت های گلاوبر کونتسوتو

این دوج کوینر معروف با اشاره به کارتون تلویزیونی و کمیک بوک سوپرمن، نام سگ او و میم کوین محبوب را به هم ربط داده است. نام سگ سوپرمن در داستان و کارتون، کریپتو می‌باشد و گلاوبر کونتسوتو می‌گوید با توجه به اینکه سگ سوپرمن بهترین دوست او بود، دوج کوین هم بهترین رمز ارز دیجیتال دنیا است. لازم به ذکر است که این چهره جنجالی در زمان اوج قیمت این ارز دیجیتال با فروش بخشی از دوج کوین‌هایش میلیونر شد و پس از آن شغل خود را رها کرد و به صورت تمام وقت مشغول ساخت ویدیو درباره این میم کوین جنجالی می‌باشد.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.