آنچه در این مقاله می خوانیم

OVER تصمیم گرفته است توکن های اقتصادی خود را که بسیار پر متقاضی هستند گسترش و ارتقاع دهد تا بتواند توکن خود را با قیمتی بالا به فروش برساند.

OVER اقتصاد توکن خود را ارتقا می‌دهد.

OVER اقتصاد توکن خود را ارتقا می‌دهد.

زمان مطالعه: 2 دقیقه

24 آبان 1400

OVER تصمیم گرفته است توکن های اقتصادی خود را که بسیار پر متقاضی هستند گسترش و ارتقاع دهد تا بتواند توکن خود را در بازارهای دیجیتال با ارزش‌تر با قیمت بالاتر ارائه دهد OVER تقریباً 1 میلیون توکن را در یک ماه سوزانده است.

اقتصاد OVER در حال تحول

به تازگی OVER در تصمیمی کاملا شگفت انگیز می‌خواهد توکن رایت را به اقتصاد بازار توکن خود اضافه کند. این طرح اقتصادی و تحول نشان از عزم جدی OVER برای ارتقا و افزایش قیمت در بازار ارز دیجیتال دارد. مبنی بربیانیه‌ی منتشر شده توسط  OVERقرار است ۵۰ درصد از درآمد حاصل از فروش مداوم را بصورت OVER Land ماهانه دریافت کند و آن را به روش های زیر مدیریت کند، ۴۰ درصد برای سوزاندن مستقیم توکن‌ها استفاده می‌شود و ۱۰ درصد باقی مانده قرار است برای تشویق و فروش استفاده شود.

طرح تشویقی OVER

over land قرار است در قالب یک قرعه‌کشی به صورت ماهانه یک خریدار را که با over land خرید و فروش می‌کند انتخاب کرده و ۱۰ درصد باقی‌مانده را به عنوان جایزه به برنده بدهد جالب است بدانید که هرچه یک سرمایه‌گذار توکن بیشتری داشته باشد شانس او برای برنده شدن ۱۰ درصد درآمد افزایش پیدا می‌کند.

تاثیر فروش مستقیم

آیا این فروش مستقیم با قرار دادن سیستم پاداش مستقیم می‌تواند باعث گسترش و ارتباط overland شود؟ پاسخ این سوال را  باید از داده های موجود در لیست ها جست و جو کرد، داده‌ها به ما می‌گویند که بیشتر از6/1 تریلیون  overlan در سطح زمین وجود دارد ولی تمامی آنها  مانند:  اقیانوس‌ها بیابان جنگل ها وجنگل های بیابانی و … را نمی‌توان فروخت، بنابراین برآورد‌ها  نشان می‌دهد که مقدار ذخایر فروش هنوز به ۱۰۰ میلیون دلار رسیده است این نشان می‌دهد  که هنوز فاصله بسیار زیادی تا نقطه‌ی اوج وجود دارد اما نقطه‌ی مثبت آن این است که  هر ۱۰ over می‌تواند از یک دلار به  فروش ۱ میلیاردی برسد.

منبع نوشته: اینجا مطالعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.