آنچه در این مقاله می خوانیم

SHIB همچنان رکوردار بازار ارزهای دیجیتال است، تحلیلگران می‌گویند بزودی یک جهش مثبت در روند SHIB به وجود می‌آِید.

SHIB همچنان رکوردار نرخ رشد ارزهای دیجیتال

SHIB همچنان رکوردار نرخ رشد ارزهای دیجیتال

زمان مطالعه: 2 دقیقه

7 آبان 1400

میم کوین‌ها در اوایل سال 2021 وارد بازارهای معاملاتی ارزهای دیجیتال شدند و مورد حمایت یکسری چهره‌های بسیار سرشناس و تاثیرگذار نظیر :ایلان ماسک ( مدیر عامل تسلا) قرار گرفتند. حمایت اینفلوئنسر‌ها از میم کوین‌ها منجربه افزایش جلب توجه عموم و در نتیجه‌ افزایش روند صعودی در بازار ارزهای دیجیتال شد. میم کوین‌ها در حال حاضر در بالاترین قیمت خود نسبت به چند ماه گذشته هستند.

روند صعودی SHIB

بسیاری از تحلیل‌گران بر این باورند که روند فعلی بازار برای ادامه‌ی مسیر SHIB و حرکت صعودی این رمز ارز بسیار مناسب است. در حال حاضر SHIB منتظر یک جهش بسیار بزرگ است البته اینسری بدون کمک اینفلوئنسر‌ها،

SHIB چندی پیش به علت نرخ رشد و روند بسیار خوب صعودی در بازار در یک 24 ساعت شبانه روز توانسته بود بالای 1 میلیون توییت را به خود اختصاص دهد و به یکی از ترند‌های محبوب در صفحات اجتماعی تبدیل شود، در جریان نوسانات بیت کوین بسیاری از تحلیلگران انتظار تغییر و یا کاهش نرخ رشد این ارز را پیش بینی می‌کردند اما نه تنها نوسانات بیت کوین تاثیر خاصی بر روی روند صعودی SHIB نذاشت بلکه منجربه افزایش تمایل و سوق سرمایه‌ی و در نتیجه بالا رفتن قیمت این ارز در بازار نیز شد. اما چرا نرخ صعودی این رمز ارز تغییری در شرایط فعلی بازار نکرده است؟

مهمترین دلایل تاثیرگذار بر روند صعودی SHIB

طبق داده‌های اولیه cointelegraph نرخ رشد این ارز در 27 اکتبر 2021 در یک 24 ساعت با افزایش 137 درصدی همراه بوده است، اما چرا ؟

افزایش دسترسی کاربران به خدمات اینترنتی صرافی‌ها یکی از مهمترین عوامل افزایش قیمت SHIB در ماه گذشته بوده است، از دیگر دلایل بسیار مهم روند صعودی SHIB می‌توان به راه اندازی NFTs و افزایش صرافی‌های جدید نیز اشاره کرد.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.